همکاری با ما

موسسه فرهنگی و هنری راوی قلم زرین در راستای ارائه خدمات شایسته به هنرجویان ارجمند و همین‌طور فرهنگ‌سازی در سطح گسترده، بدنوسیله از اساتید مجرب و فعالین در حوزه‌‌های فرهنگ و هنر، دعوت به همکاری می‌نماید.

پس از تایید رزومه اساتید محترم، و بررسی فعالیت فرهنگی فعالین این حوزه، نشستی به‌منظور هماهنگی و بررسی فرآیندهای اجرایی برگزار می‌گردد. خواهشمند است علاقه‌مندان رزومه خود را صرفا از طریق ایمیل ارسال نمایند. در صورت نیاز به هماهنگی بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذیل با موسسه در ارتباط باشید.

تماس با ما

دوست گرامی

به‌منظور ارتباط مستقیم با موسسه فرهنگی و هنری راوی قلم زرین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذیل اقدام نمایید. همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی و پیگیری درخواست مخاطب‌های گرامی و هنرجویان عزیز هستند.

 

 

سوالات اطلاعاتی

سوالات متداول

آیا برای کارگاه‌ها گواهی پایان دوره هم اعطا می شود؟

بله. برای همه دوره‌ها گواهی پایان دوره تقدیم می‌شود. لازم به ذکر است که برخی از کارگاه‌ها آزمون پایان دوره دارند و پس از قبولی در آزمون مدرک ارائه می شود.

چطور پیگیر گواهی پایان دوره خود بشوم؟

بعد از آخرین جلسه کلاس، مدرک صادر می شود و با هماهنگی از طریق راه‌های ارتباطی می‌توانید مدرک و گواهی پایان دوره خود را دریافت نمایید. در صورتی که در تهران حضور ندارید گواهی شما از طریق پست ارسال می‌شود.

اطلاعات در مورد ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید